H & M autoopravy - predaj s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


NOVÝ MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

Nový Mitsubishi Outlander PHEV je prvým modelom SUV Plug-In Hybrid s pohonom všetkých kolies na svete. Disponuje veľkorysým vnútorným priestorom, jazdnou dynamikou elektrického pohonu, vysokou bezpečnosťou a modernou technológiou.

Predstavuje unikátnu kombináciu 2 elektromotorov poháňajúcich prednú a zadnú nápravu a spaľovacieho benzínového motora s generátorom. Vďaka tomu dokáže jazdiť úsporne a ekologicky v meste a súčasne dosahuje vynikajúci kombinovaný dojazd až 800 km ako potvrdili odborní novinári zo Švajčiarska pri náročných testoch. Maximálny výkon predstavuje až 224 konských síl a kombinovaná spotreba od 2,0 l / 100 km*. Pohonný systém disponuje inteligentným systémom jazdných režimov - čisto elektrickej jazdy s dojazdom viac ako 50 km, sériového generátorom podporovaného a paralelného výkonného hybridného pohonu. Pre tieto vlastnosti je nový Mitsubishi Outlander PHEV vhodný pre každodenné mestské cestovanie aj aktívne využitie mimo mesta.


*Norma WLTP, čiže Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures, skladajúca sa z WLTC (World Harmonized Light Vehicle Duty Test Cycle), pri ktorom prebieha meranie emisií a spotreby paliva a RDE (Real Driving Emission), teda v druhom prípade z jázd v reálnej prevádzke, kde prebieha meranie niektorých vybraných zložiek emisií, nedochádza však k meraniu spotreby. Nový cyklus WTLP charakterizuje oveľa dynamickejší štýl s radom prudších zrýchlení, menej státia na voľnobehu a maximálna rýchlosť posunutá na 130 km/h.