H & M autoopravy - predaj s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Autosalónová ponuka

Nepremeškajte mimoriadnu autosalónovú ponuku Mitsubishi s cenovým zvýhodnením až 4 610 EUR a s autosalónovým bonusom až 600 EUR.

Či už si vyberiete legendárny Outlander, štýlové SUV kupé Eclipse Cross, alebo úplne nové ASX s Full-LED svetlami, spoľahlivým motorom a pohonom 4x4...teraz s uvádzacím bonusom až 1 300 EUR.

Poponáhľajte sa, autosalónová ponuka so zvýhodnením na všetky modely platí len do konca októbra.

 

Mitsubishi Outlander je ideálne vozidlo pre moderné rodiny s aktívnym životným štýlom. Vyspelá technológia pohonu 4x4 v kombinácii s výkonom motora až 150 koní Vám umožní cestovať prakticky kamkoľvek. Pritom Vám poskytne nebývalý komfort vďaka variabilnému interiéru s kapacitou až 7 miest a obrovskému batožinovému priestoru.

Nové Mitsubishi ASX prináša nový ešte atraktívnejší dizajn, pokročilé technológie, bezpečnostné systémy, spoľahlivý japonský motor a istotu na akomkoľvek povrchu. Svojim vodičom ponúka jedinečne spojenie štýlového charakteru SUV kompaktných rozmerov a praktickej využiteľnosti a bezpečnosti vyplývajúcej z pohonu 4x4.

Mitsubishi Eclipse Cross je vyjadrením novej podoby mimoriadne expresívnej vizuálnej identity „Dynamic Shield". Toto kompaktné SUV kupé, ktoré púta pozornosť všetkých okoloidúcich, získalo rad prestižných ocenenií za dizajn. Pritom ide o mimoriadne bezpečné vozidlo, čo dokazuje maximálne 5 hviezdičkové hodnotenie EuroNCAP.